Ви є тут

РОЗКЛАД ПРОСЛУХОВУВАННЯ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ НА 10.03.19

РОЗКЛАД ПРОСЛУХОВУВАННЯ
КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ НА 10.03.
19
Естрадний вокал

Дорогі учасники! 
Всім дуже раді! 

Конкурс буде проходити у новій
сучасній залі « 
SVYATOshyn
», проспект Перемоги, 112.

1. Для того,щоб конкурс пройшов в спокійному, дружньому та максимально корисному для Вас режимі,буде велике прохання!!По можливості,виконувати 2 конкурсні пісні підряд.Оскільки,у нас це прописано в умовах участі на сайті та забирає додатковий час,який можна використати на корисну розмову з членами журі щодо виступу кожного із Вас!

2. «Конкурсанти номінацій - "Естрадний вокал", "Естрадні вокальні
колективи", 
 мають підготувати 2 різнохарактерні твори загальним звучанням не більше 7 хвилин» - пісні, загальним звучанням більше 7 хвилин, за рішенням журі можуть бути зупинені!!!

3. Саунд-чеки категорій проходять виключно у конкурсному порядку виступів, з розрахунком 1 хв. на учасника, прицілитися та спробувати звук.

Дякуємо за розуміння)
До зустрічі на конкурсі!

Номінація « Хореографія»

1.  Єнікєєва
Єва

м. Дергачі
Категорія «В»
2. Набегаєва Карина 
м. Дергачі
Категорія «Е»
3. Кравець
Майя-Марія Володимирівна

м. Київ
Категорія "А"
4. L.A. Dance
StudioМайданюк Єлизавета та Чеботар Крістіна
м. Київ
5. J-Team
м. Київ
Категорія «Міх»
6. Студія сучасної хореографії "Grand Pas»
м. Київ
Категорія «С»
7. Студія сучасної хореографії "Grand Pas"
м. Київ
Категорія «D»
8. Студія сучасної хореографії "Grand Pas"
м. Київ
Категорія "А"
9. Студія сучасної хореографії "Grand Pas"
м. Київ
Категорія «С»
10. Студія сучасної хореографії "Grand Pas"
м. Київ
Категорія «Е»
11. Школа-студія сучасного танцю "Suzirya & Paradise
м. Суми
Категорія «С»
12. Школа-студія сучасного танцю "Suzirya & Paradise"
м. Суми
Категорія «В»
13. Школа-студія сучасного танцю "Suzirya & Paradise"
м. Суми
Категорія «Міх»
14. 
СумДУ "Suzirya & Paradise"
м. Суми
Категорія « G»

По закінченню конкурсного прослуховування МАЙСТЕР-КЛАС з
хореографії!!!


Реєстрація та саунд-чек
номінацій « Естрадний вокал»- «В», «Е»,

« Естрадні та народні вокальні
колективи, шоу групи»- 12.00-13.00

 

Конкурсне прослуховування
номінацій « Естрадний вокал»- «В», «Е»,

« Естрадні та народні вокальні
колективи, шоу групи»- 12.00-13.00

 

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ
категорія «В»

Бандур Аріна

м. Київ

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ
категорія «Е»
Бєляєва Маргарита
м. Київ

Номінація ЕСТРАДНІ ТА НАРОДНІ ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ, ШОУ ГРУПИ 

1. Бойко Аурелія 
та Шкварук Мілана
м. Харків

Категорія «Міх»
2. Квартет вокального ансамблю "Калинка"
м. Бровари
 Категорія «Міх»
3. Гурт «Crazy Cats»

м. Київ
Категорія
«Міх»
4. Зразкова вокальна студія "Візерунок" 

ВРЦХТДЮМ "Дивосвіт"
м. Вишгород
Категорія «Міх»
5. Гурт «ШАЛАЛА»
м. Київ
Категорія «Міх»
6. Народний вокальний ансамбль "Калинка"
м. Бровари
Категорія «Міх»
7. Народний художній колектив України вокальний ансамбль
"Вернісаж"
м. Нетішин
Категорія «Е»
8. Шоу-група «Fishki»
м. Київ
Категорія «В» 

ВПЕРШЕ І ТІЛЬКИ НА «СОНЦЕ ЗА
НАС»- « СМІЛИВИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ» - ТІЛЬКИ УЧАСНИКИ ТА ЖУРІ
ФЕСТИВАЛЮ!!!!-орієнтовно 14.30

 

МАЙСТЕР-КЛАС З ВОКАЛУ-15.30

 

БРИФІНГ  за участі викладачів та батьків – 15.30

Нагородження та Гала-концерт – 17.00