Ви є тут

РОЗКЛАД ПРОСЛУХОВУВАННЯ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ НА 9.03.19

РОЗКЛАД ПРОСЛУХОВУВАННЯ
КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ НА 9.03.
19
Естрадний вокал

Дорогі учасники! 
Всім дуже раді! 

Конкурс буде проходити у новій
сучасній залі «
SVYATOshyn
», проспект Перемоги, 112.

1. Для того,щоб конкурс пройшов в спокійному, дружньому та максимально корисному для Вас режимі,буде велике прохання!!По можливості,виконувати 2 конкурсні пісні підряд.Оскільки,у нас це прописано в умовах участі на сайті та забирає додатковий час,який можна використати на корисну розмову з членами журі щодо виступу кожного із Вас!

2. «Конкурсанти номінацій - "Естрадний вокал", "Естрадні вокальні
колективи", 
 мають підготувати 2 різнохарактерні твори загальним звучанням не більше 7 хвилин» - пісні, загальним звучанням більше 7 хвилин, за рішенням журі можуть бути зупинені!!!

3. Саунд-чеки категорій проходять виключно у конкурсному порядку виступів, з розрахунком 1 хв. на учасника, прицілитися та спробувати звук.

Дякуємо за розуміння)
До зустрічі на конкурсі!

Реєстрація та саунд-чек для учасників  категорії 
 «
D», «С», « А» - 8.00- 9.00
Прослуховування конкурсної програми- 9.00

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ категорія«D» 

1. Данілова Марія
м. Київ
2.
Лисенко Софія
м. Вишгород
3. Ліза-Марія Лемак
м. Київ
4. Марченко Дар'я
м. Київ
5. Матюшенкова Вікторія

м. Кагарлик
6. Осман Дарін
Київ

7. Коломойцева Вероніка
м. Херсон
8. Хлистун Діана "Нон Стоп"
м. Люботин
9. Чернюк Анна
м. Хмельницький
10. Божко Ульяна
м. Харків
11. Жеребко Анюта
м. Київ
12. Немировський Максим
м. Київ
13.  Приходько Софія
м. Харків
14. Гобл
Єлизавета
м. Київ
15. Кравець Софія
м. Київ
16.  Андрющенко Віола "Нон
Стоп"
м. Люботин
17. Артемчук Дар‘я 
Херсон
18. Барiнова Дар'я
м. Київ
19. Шкаровська Анастасія
м. Київ
20.  Ачкасов Нікіта
м. Київ 

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ категорія «А»
1. Данілова Олександра 
м. Київ
2. Шахова Аліна
м. Харків
3. Христюк Вероніка
м. Переяслав-Хмельницький 

!!!!! Запланована 15-ти хвилинна перерва для членів журі-11.45-12.00
Саунд-чек дуету « KRYLA» та гурту «Non stop»
Номінація ЕСТРАДНІ ТА НАРОДНІ ВОКАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ, ШОУ ГРУПИ:
 1. Дует «KRYLA»
м. Херсон
Категорія «D»
2. Гурт Non Stop 
м. Харків
Категорія «D»

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ категорія «С»
1. Бондар
Єва 
м. Київ
2. 
Борбуневич Вікторія
м. Іллінці
3. 
Градволь Євгенія
м. Київ
4. 
Декер Анна
м. Дубно
5.Каліка
Іларія
м. Кагарлик
6. Коновченко
Катерина
м. Харків
7. Поповченко
Лариса-Богдана Олегівна
 м. Київ
8. Самолюк
Софія
м. Київ
9. Свинарчук
Ольга
м. Острог
10. Кострова
Віра
м. Київ
11. Ласточкіна
Катерина
 м. Бровари
12. 
Потапчук Аріна
м. Харків
13. 
Коваль Анна
м. Луцьк
14. Сажченко
Ярослав
м. Київ
15. Солоян
Ірина
м. Бровари
16. Самойлова
Аліна
м. Черкаси
17. Реброва Дар’я
м. Київ
18. Мартинюк Анастасія
м. Київ  

Реєстрація учасників категорій – «В», «Е», «
F», «G»,
«Н»,«Авторська
пісня» та «Власна авторська пісня»
- 14.00

Саунд чек категорій -«В», «Е», «F», «G», « Н» ,«Авторська
пісня» та « Власна авторська пісня» - 14.45 -15.30
Конкурсне прослуховування - « В» та «Е»  - 15.30

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ категорія «В» 
1. Арнаутова Варвара
м. Київ
2. Векліч
Марта
м. Київ
3. Калюжна
Марія
м. Київ
4. Лифар
Олексій
м. Полтава
5. Онуфрійчук
Поліна
м. Київ
6. Лопушанська
Єлізавета
м. Київ
7. Малафіюк
Марія
м. Бровари
8. Шкара Віталіна
м. Київ
9. Коломієць
Марія
м. Бровари 

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ категорія «Е»
1. Гончарук
Поліна
м. Нетішин
2. Микитюк
Анастасія
м. Хмельницький
3. Поліщук
Божена
м. Нетішин
4. Твердоступ
Софія
м. Харків
5. Шевчук
Меланія
м. Київ
6. Шишенко
Антон
м. Харків
7. Большакова
Матрона
м. Київ
8. Заєць
Карина
м. Київ
9. Олещук
Анастасія
м. Київ
10. 
Скрипка Анастасія
м. Київ
11. Христюк Валерія
м. Переяслав-Хмельницький
12. Середа Олександра
 м. Київ

 

!!!!! Запланована
15-ти хвилинна перерва для членів журі-18.15-18.30

Конкурсне
прослуховування - « Авторська пісня», «
Власна
авторська пісня
», «F», «G», та « H»-18.30 -21.30

Но
мінація « АВТОРСЬКА
ПІСНЯ
»
1. Адамів
Софія
м. Київ
2. Дарницький
Ілля
 м. Київ
3. Ігнатенко
Ірина
м. Київ
4. Лифар
Олексій
м. Полтава
5. Марченко
Дар'я
м. Київ
6. Шевченко
Анна
 м. Київ
7. Шкідченко
Софія
м. Київ
8.  Замула
Евангеліна
м. Київ
9. Христюк
Валерія
м.
Переяслав-Х
мельницький
10. Ясницька
Євеліна-Софія
м.
Київ
11. Єгорова Софія
м. Київ

Номінація « ВЛАСНА
АВТОРСЬКА ПІСНЯ
»
1. Скляренко
Федя
м. Київ

 

Номінація ЕСТРАДНИЙ
ВОКАЛ категорія «
F»
1. Іващенко Олена
"Нон Стоп"
м. Люботин
2. Мурміль Анастасія
м. Київ
3. Підлісна Амєлія
м. Київ
4. Терехова Поліна
м. Київ
5. Панчук
Аліса
м. Київ
6. Савранська
Анастасія
м. Черкаси
7.  Софія
Домчук
м. Київ
8.  Федунка
Анастасія
м. Івано-Франківськ
9. Балог
Анастасія
 м. Мукачеве

Номінація ЕСТРАДНИЙ
ВОКАЛ категорія «
G
1. Єгорова Софія
м. Київ
2. Коньяр Хелін
 м. Київ
3. Северова Катерина
м. Київ
4. Золотун Богдан
м. Бережани 

Номінація ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ категорія «H
1. Глушенкова
Крістіна
м. Київ